Kilka słów o naszej ofercie

Witajcie drodzy Młodzi!
Oferujemy Wam tworzenie kreatywnych filmów ślubnych, w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nietypowe zlecenia. Wasz film może być subtelny i wysmakowany lub szalony i nieprzewidywalny :) Naszą mocną stroną jest przemyślany i staranny montaż oraz duże możliwości urozmaicenia materiału w postprodukcji.

Przez obiektyw widzimy Was nie jako kolejnych klientów, ale jako ludzi pełnych szczęścia i wielu pozytywnych emocji, którzy pragną je utrwalić i zachować. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pytamy Was czego oczekujecie po filmie, sprawdzamy okolicę, kościół, lokal, chcemy Was poznać żeby film trafił w Wasz gust.

Towarzyszymy Wam przez cały dzień, aż do oczepin. W zależności od wcześniejszych ustaleń, możemy także pojawić się na sesji plenerowej lub jeszcze przed dniem ślubu. Końcowy produkt składa się ze skrótu (teledysku) oraz części reportażowej. Materiał oddajemy na ozdobnym pendrivie (z możliwością dokupienia płyt lub dostępu online). Oferujemy dwa główne pakiety różniące się stylem i długością. Można je rozszerzać lub modyfikować.

Działamy głównie na terenie wschodniej Polski, ale przyjmujemy także z odległych stron. Chętnie pojedziemy z Wami za granicę nagrać wyjątkowy film ze ślubu lub niezapomnianą sesję.

Napiszcie kilka słów o planowanym ślubie, gdzie i kiedy się wszystko odbywa, jakie filmy się Wam podobają, a my wyślemy Wam dostosowaną ofertę i dodatkowe szczegóły. Możemy także porozmawiać telefonicznie, chętnie odpowiemy na ewentualne pytania ;)

Do zobaczenia na Waszym ślubie!
Viral Studio

ZAPYTAJ O TERMIN  I PAKIETY

TOP